TR I ENG     

ANASAYFA   I   KURUMSAL   I   REFERANSLARIMIZ   I   PROJELERİMİZ   I   İNSAN KAYNAKLARI   I   İLETİŞİM     

 

23.4.2013 I KALE İŞ MERKEZİ

>DEVAMI

23.4.2013 I ALTIN ŞEHİR KONUTLARI

>DEVAMI

  POLİTİKAMIZ  

 

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Uluslar arası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

  VİZYON  

 

Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek.

  MİSYON  

 

Uzmanlaştığımız her alanda İlimizde ve ülkemizde en iyi olmakla her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak.

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir,çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.

 

>DEVAMI    

>DEVAMI    


 

Copyright © Telif Hakları Yedi İklim Limited Şirketine Aittir T:+90 482 212 72 20 F:+90 482 212 70 22     |    Tasarım:FOVAJANS